Portreti

Sākumā tas bija kā ekperiments, kurā izdomāju, ka izgatavošu savas ģimenes personalizēto portretu no mezglotām lellītēm. To ļoti novērtēja mani līdzcilvēki, tad saņēmos un sāku tos piedāvāt arī citiem. Manī ir tik daudz prieka un pateicības par katru portretu, ko uzticat man izgatavot, jo tas ļauj ielūkoties Jūsu brīnišķīgajās ģimenēs un kaut uz mazu brīdi kļūt par Jūsu sabiedroto un draugu. 

Pasākumu dekorēšana

Pirmais pasākums, kurā sapratu, ka par šo deg mana sirds, bija manas kāzas. Es mīlu visu izsapņot, pārdomāt un izpildīt līdz pat mazākajai detaļai, lai viss kopā radītu to 'wow' efektu un paliktu atmiņā vēl ilgi, ilgi. Svinēt svētkus ir skaisti, un palīdzēt tos radīt ir mana mīļākā lieta!

Floristika

Šis sekoja kā nākošais loģiskais solis manai mīlestībai pret dekorēšanu, jo ziedi nudien ir neatņemama svētku daļa. Es joprojām mācos apmīļot ik ziedu, iepazīt arvien jaunus augus un drosmīgi spert jaunus soļus šajā burvīgajā, smaržām piepildītajā nodarbē.

Oriģināldekori

Radīt ir mana lieta - uz svētkiem un ikdienai, mājām un darba vietām, sev pašam vai dāvanai. Mezgloti dekori un aksesuāri, dekordēļi ar mezglojumiem sadarbībā ar ESPdecor,  personalizētie sienas dekori... Manī ir tik daudz ideju, kuras nākotnē atradīs vietu tieši šajā sadaļā.